piątek, 21 lutego 2014

Najważniejsze w życiu

Hej kochani! 
Od niedawna zastanawiałam się co by tu napisać na blogu. Odpowiedź padła w komentarzu w moim pierwszym poście.Więc dzisiaj będzie mowa o tym, co moim zdaniem jest najważniejsze w życiu. Nie wiem czemu, ale to pytanie kojarzy mi się to z wyborami miss(tak wiem dziwne ;P). Jak dziewczyny odpowiadają na to pytanie i mówią, że pokój na świecie i żeby na świecie nie było głodujących. Zawsze to mnie rozwalało... ale mniejsza z tym. Patrzyłam w internecie co według ludzi jest najważniejsze. Najczęstsza odpowiedź to rodzina,przyjaźń i miłość. Co do tego muszę się zgodzić, bo sama nie wyobrażam sobie życia. Dalej było zdrowie i szczęście. 
Najbardziej spodobała mi się odpowiedź jednej dziewczyny:
"Dla mnie.?Żyć chwilą, stawiać opór przeciwnościom.
Moim celem jest pomoc niesiona ludziom, ojczyźnie... Chcę, leżąc na łożu śmierci, móc powiedzieć: "Jestem dumna ze swojego życia. Nie zmarnowałam go."
Moje marzenia. Chcę wreszcie poczuć, że osiągnęłam to o czym marzyłam.
Moim celem jak widać jest... osiągnięcie celów. "
Zgadzam się z tym co napisała, że najważniejsze jest spełnić swoje marzenia i umrzeć ze świadomością, że nawet jak się nie udało spełnić wszystkiego, to przynajmniej się próbowało.
Pisałam na razie o innych. Moim zdaniem najważniejsza jest przyjaźń, rodzina, miłość, szczęście i zdrowie i to chyba tyle.


 A dla Was co jest najważniejsze?

1 komentarz:

  1. Zapraszam do mnie http://trendyusuzi.blogspot.com/
    Jak CI się podoba dodaj komentarz albo obserwuj :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ;**