czwartek, 30 stycznia 2014

Głodówka? Nie dziękuję . . .

Hej kochani!
Dzisiaj będzie mowa o bardzo absurdalnym sposobie odchudzania się. Wiele osób w dzisiejszych czasach chce się odchudzić. Pomysł dobry tylko ludzie źle do tego podchodzą.
 Muszę przyznać, że sama kiedyś przechodziłam przez głodówkę nie jadłam śniadań, a obiady jadłam zazwyczaj o 16. Więc żyłam głównie z jednego posiłku ( bo kolacji też nie jadłam). Po paru miesiącach zaczęły się problemy zdrowotne. Muszę przyznać przestraszyłam się strasznie. Próbowałam jeść rano, ale za każdym razem próbowałam coś zjeść miałam odruchy wymiotne. Zebrałam się w sobie i próbowałam jeść normalnie. Po paru tygodniach było coraz lepiej, chociaż dalej spożywałam posiłki w zbyt małych ilościach. Dopiero po kilku miesiącach udało mi się wyjść na prostą.
Piszę o tym, żeby uchronić osoby przed takim samym głupstwem, które ja popełniłam. Przecież nie chcecie mieć problemów ze zdrowiem? A jeżeli już chcecie tak bardzo schudnąć to jedzcie regularnie i uprawiajcie sporty. To jest najlepszy sposób!  
Przez głodówkę można popaść w poważniejsze choroby takie jak: anoreksja i bulimia. Chyba nie chcecie tego? 
I jeszcze jedno. Proszę Was nie czytajcie tych blogów na którym piszą, że głodówka to najlepszy sposób na odchudzanie...
A Wy co sądzicie o głodówce? Piszcie w komentarzach :)

1 komentarz:

  1. Moja najdłuższa dieta trwała aż 3 dni XD Za bardzo lubię jeść żeby stosować jakieś absurdalne głodówki.
    Zapraszam do mnie- http://napisanepasja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz ;**